Minikoparka KUBOTA U10-5

1200 kg

1650 kg

2380 kg

2590 kg

3755 kg

4965 kg

Minikoparki KUBOTA U

Minikoparki KUBOTA zostały zaprojektowane przez konstruktorów tak, aby spełnić wszystkie wymagania, potencjalnego użytkownika. Lekka i kompaktowa minikoparka to maszyna, skuteczna oraz mocna, która pozwala na wykonanie wszystkich zadań przed nią postawionych. Oryginalne silniki maszyn KUBOTA zapewniają wysoką moc, przy zaostrzonych normach środowiskowych jak i niezawodność. Dostęp do podstawowych podzespołów silnika jest szybki i nieskomplikowany. Konstrukcja minikoparki KUBOTA spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa ROPS oraz TOPS (zabezpieczenie w czasie wywrotki). Wszelkich dodatkowych informacji udzielą Państwu nasi specjaliści.

Główną cechą wyróżniającą minikoparki serii U od serii KX jest to, że kabina maszyny w każdej pozycji mieści się w obrysie gąsienic. 

Konstrukcja kabiny umożliwia pracę minikoparki w trudnym terenie np. bezpośrednio przy obiektach, ścianach itp. Maszyny serii U są stworzone do prac ziemnych gdzie wymagana jest precyzja i szybkość.  Zapewniamy profesjonalne doradztwo w doborze maszyny, sprzedaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz oryginalne części zamienne.