Minikoparka KUBOTA U10-5

Minikoparka kubota U10-5

Nowość w rodzinie maszyn KUBOTA. Niezwykle kompaktowa, super wydajna i niezawodna to właśnie Minikoparka KUBOTA U10-5 zastąpiła model U10-3. Z nowym silnikiem KUBOTA STAGE V, system antykradzieżowym KUBOTA ANTI-THEFT. 

Minikoparka KUBOTA U10-5 to jedna z najmniejszych minikoparek KUBOTA. Cechą charakterystyczną modelu U10-5 jest jej duża moc, jedna z większych w swojej klasie wagowej. Obrys koparki nie wychodzi poza wymiary podstawy maszyny zapewniając swobodną prace przy ograniczonej przestrzeni roboczej (kabina jest w obrysie maszyny)

Waga operacyjna maszyny
0 kg
Głębokość kopania
0 m

Główne zalety modelu

Regulowany rozstaw gąsienic

W modelu U10-5 hydraulicznie regulowany rozstaw gąsienic można w prosty sposób, w ciągu kilku sekund zmniejszyć za pomocą jednej dźwigni do 750 mm, umożliwiając poruszanie się w wąskich przestrzeniach. I odwrotnie, zwiększając rozstaw gąsienic maksymalnie do 990 mm, można zyskać o 15% lepszą stabilność, nawet podczas korzystania z młotów

Wystarczy wyjąć jeden sworzeń, aby w okamgnieniu dostosować wielkość lemiesza z mechanizmem szybkiego składania.

Po zmniejszeniu rozstawu do 750 mm, U10-5 z łatwością zmieści się w większości drzwi, umożliwiając dostęp do budynków.

Minikoparka kubota u10-5 rozstaw gąsienic

Zabezpieczone orurowanie hydrauliczne przyłącza serwisowego

Z minikoparką U10-5 zapomnisz o wymianie orurowania hydraulicznego przyłącza serwisowego. Aby zmniejszyć ryzyko uszkodzenia przewodów hydraulicznych, orurowanie przyłącza serwisowego U10-5 jest zabudowane wewnątrz wysięgnika, a przyłącze serwisowe umiejscowione w dogodnym miejscu na jego końcu.

System ROPS

W celu zapewnienia dodatkowej ochrony koparkę U10-5 w standardzie wyposażono w składaną konstrukcję zabezpieczającą przy przewróceniu. Po złożeniu konstrukcji ROPS minikoparkę można łatwo transportować na ciężarówkach, a także przejechać nią przez drzwi, aby dostać się do wnętrza budynku.

Minikoparka KUBOTA K008 system ROPS

Całkowicie otwierana pokrywa silnika

Po uchyleniu pokrywy silnika zyskuje się dostęp do jego większej części, dzięki czemu łatwiej dotrzeć do jego podzespołów. Przekłada sięto bezpośrednio na szybkość i łatwość serwisowania i konserwacji.

Oryginalny silnik KUBOTA

Minikoparka KUBOTA U10-5 posiada silnik bardzo zaufany na rynku kompaktowych maszyn przemysłowych, wydajne spalanie dzięki unikalnemu silnikowi Three Vortex. Układ spalania zmniejsza emisję spalin i hałas. Jego układ zapewnia również łatwy dostęp do większości komponentów w celu przyspieszenia konserwacji. Ponadto jest teraz w pełni zgodny z normą Stage-V.

Minikoparka KUBOTA KX060-5 silnik

Osprzęt dodatkowy

Dane techniczne U10-5

Model silnikaKUBOTA diesel D722-E4-BH-5
Pojemność719 cm3
Moc silnika KM / obr-min10,3 / 2050
Moc silnika kW / obr-min7,6 / 2050
Głębokość kopania *1800 mm / –
Wysokość unoszenia*3050 mm / –
Szerokość760 / 990 mm
Wysokość z kabiną
Wysokość z zadaszeniem
Siła kopiąca łyżki10,4 kN
Siła kopiąca ramienia*5,5 kN / –
Przepływ l/min21 l/min
max ciśnienie Mpa ( kgf/cm2)16,2 ( 170 )
Maksymalna prędkość jazdy2.0 lub 4.0 km/h
Prześwit140 mm
Waga operacyjna kg *1200