Wozidło KUBOTA KC70

Wozidło KUBOTA KC70

Kompaktowe, mocne oraz przeprojektowane dla lepszego komfortu użytkownika. To właśnie Wozidło gąsienicowe KUBOTA KC70, gwarantujące oszczędność czasu i problemów podczas prac budowlanych. Jego kompaktowe rozmiary pozwalają na transport materiałów w mniejsze przestrzenie, tam gdzie ładowarki nie mają możliwości poruszania się.

Waga maszyny
0 kg
Maks. ładowność
0 kg

Główne zalety modelu KC70

Silnik

Twardy i niezawodny, chłodzony olejem i powietrzem silnik wysokoprężny KUBOTA dostarcza wysoki moment obrotowy. Wysoka moc i oszczędność paliwa to czynniki minimalizujące koszt eksploatacji maszyny. Mniejsza emisja zanieczyszczeń, cichsza praca sprawia iż silnik jest przyjazny środowisku. Całkowicie otwierana maska zapewnia szybki i łatwy dostęp. Oznacza to bezproblemowy serwis jednostki napędowej. 

Komfort i bezpieczeństwo

Mimo kompaktowych rozmiarów wozidło gąsienicowe KUBOTA KC70 to ogromna maksymalna ładowność. 700 kg przewyższa możliwości wielu taczek i oszczędza cenny czas i siłę roboczą na placu budowy.

Dla dodatkowej ochrony maszyna jest standardowo wyposażona w składaną konstrukcje systemu ROPS. Pozwala to na łatwy transport na ciężarówkach, przyczepach i przejazd pod ościeżnicami by pracować wewnątrz budynków bądź pomieszczeń.

Znakomita siła zrzutu

Potężna hydrauliczna siła zrzutu z maksymalnym kątem zsypu 68 pozwala na szybki wysyp ładunku.

Wygodna i łatwa obsługa

Wszystkie dźwignie i elementy sterujące są dobrze widoczne i w zasięgu ręki. Regulowane siedzenie zostało przeprojektowane dla większego bezpieczeństwa i lepszego komfortu by zminimalizować zmęczenie.

Wozidło KUBOTA KC70

Dane techniczne modelu KC70

Model silnika KUBOTA OC60 (EPA)
Moc silnika KM / obr-min 5,6 / 2900
Moc silnika kW / obr-min 4,1 / 2900
Maksymalny załadunek 700 kg
Waga maszyny 510 kg
Pojemność zbiornika paliwa 8,5 l