Wozidło KUBOTA KC70-4

Wozidło KUBOTA KC70-4

Kompaktowe, mocne oraz przeprojektowane dla lepszego komfortu użytkownika. To właśnie Wozidło gąsienicowe KUBOTA KC70, gwarantujące oszczędność czasu i problemów podczas prac budowlanych, bez żadnych kompromisów. Jego kompaktowe rozmiary pozwalają na transport materiałów w mniejsze przestrzenie, tam gdzie ładowarki nie mają możliwości poruszania się. Dostępne jest w pięciu różnych wersjach: 

H / HV / VHD / SL / VSL

Waga maszyny
0 kg
Maks. ładowność
0 kg

Główne zalety modelu KC70-4

Silnik

Twardy i niezawodny, chłodzony olejem i powietrzem silnik wysokoprężny KUBOTA dostarcza wysoki moment obrotowy. Wysoka moc i oszczędność paliwa to czynniki minimalizujące koszt eksploatacji maszyny. Mniejsza emisja zanieczyszczeń, cichsza praca sprawia iż silnik jest przyjazny środowisku. Całkowicie otwierana maska zapewnia szybki i łatwy dostęp. Oznacza to bezproblemowy serwis jednostki napędowej. 

Komfort i bezpieczeństwo

Mimo kompaktowych rozmiarów wozidło gąsienicowe KUBOTA KC70 to ogromna maksymalna ładowność. 700 kg przewyższa możliwości wielu taczek i oszczędza cenny czas i siłę roboczą na placu budowy.

Dla dodatkowej ochrony maszyna jest standardowo wyposażona w składaną konstrukcje systemu ROPS. Pozwala to na łatwy transport na ciężarówkach, przyczepach i przejazd pod ościeżnicami by pracować wewnątrz budynków bądź pomieszczeń.

Znakomita siła zrzutu

Potężna hydrauliczna siła zrzutu z maksymalnym kątem zsypu 88 pozwala na szybki wysyp ładunku.

Wygodna i łatwa obsługa

Wszystkie dźwignie i elementy sterujące są dobrze widoczne i w zasięgu ręki. Regulowane siedzenie zostało przeprojektowane dla większego bezpieczeństwa i lepszego komfortu by zminimalizować zmęczenie.

Jeden model, pięć wersji

Modelu KC70-4 jest aż 5 wersji. H / HV / VHD / SL / VSL

Oznaczenie V informuje o regulowanym rozstawie gąsienic, D o łyżce na wysięgniku, natomiast oznaczenie SL o samoładującej łyżce.

Wozidło KUBOTA KC70

Dane techniczne modelu KC70-4

Model silnika KUBOTA OC95
Moc silnika KM / obr-min 9,4 / 3500
Moc silnika kW / obr-min 7,1 / 2900
Maksymalny załadunek H / HV / VHD / SL / VSL 700 kg / 700 kg / 550 kg / 700 kg / 700 kg
Waga maszyny H / HV / VHD / SL / VSL 580 kg / 660 kg / 740 kg / 655 kg / 735 kg