Wozidło KUBOTA KC250H-4 / HR-4

Wozidło KUBOTA KC250h-4

Potężna, kompaktowa oraz zaprojektowana z myślą o komforcie użytkowania. To właśnie nowy model wozidła / wywrotki gąsienicowej KUBOTA KC250H-4 / HR-4, bezkompromisowy i perfekcyjny w swojej klasie. Sprawdzi się w ciężkich sytuacjach. Ogromna ładowność ułatwi prace na placach budowy.

Waga maszyny
0 kg
Maks. ładowność
0 kg

Główne zalety modelu KC250H-4 / HR-4

Silnik i funkcjonalność

Twardy i niezawodny, chłodzony olejem i powietrzem silnik wysokoprężny KUBOTA dostarcza wysoki moment obrotowy. Wysoka moc i oszczędność paliwa to czynniki minimalizujące koszt eksploatacji maszyny. Mniejsza emisja zanieczyszczeń, cichsza praca sprawia iż silnik jest przyjazny środowisku. 

Przekładnia hydrostatyczna

Wozidło KUBOTA KC250H-4 / HR-4 wyposażone jest w przekładnie hydrostatyczną bezsprzegłową (HST) o zmiennej prędkości, z dwiema pompami. Ta zaawansowana przekładania oferuje operatorowi płynną kontrolę.

Wozidło KUBOTA KC250H-4 silnik

Komfort i bezpieczeństwo

Mimo kompaktowych rozmiarów wozidło gąsienicowe KUBOTA KC250H-4 / HR-4 to ogromna maksymalna ładowność. 2500 kg przewyższa możliwości wielu taczek i oszczędza cenny czas i siłę roboczą na placu budowy.

Dla dodatkowej ochrony maszyna jest standardowo wyposażona w składaną konstrukcje systemu ROPS. Pozwala to na łatwy transport na ciężarówkach, przyczepach i przejazd pod ościeżnicami by pracować wewnątrz budynków bądź pomieszczeń.

Wozidło KUBOTA KC70

Obrotowa łyżka

Rotacja łyżki jest napędzana hydraulicznie przez silnik obrotowy osadzony na obrotowym pierścieniu, który zapewnia płynne, precyzyjne i szybkie obracanie łyżki o 180 °.

Komfort i bezpieczeństwo

Nowoczesność wywrotki KUBOTA KC250H-4 / HR-4 pozwala na wybieranie prędkości pracy wywrotki, które pozwalają na precyzyjny i bezpieczny transport w zależności od nawierzchni. Maksymalna ładowność KC250H-4 / HR-4 to 2500 kg.
Obracany fotel operatora wywrotki/wozidła KUBOTA KC250 wpływa na zwiększenie komfortu pracy operatora maszyny.

Dźwignie do kierowania maszyną są usytuowane razem z obrotowym fotelem, co bardzo usprawnia pracę operatorowi.

Dla dodatkowej ochrony maszyna jest standardowo wyposażona w składaną konstrukcje systemu ROPS. Pozwala to na łatwy transport na ciężarówkach, przyczepach i przejazd pod ościeżnicami by pracować wewnątrz budynków bądź pomieszczeń

Dane techniczne modelu KC250H-4 / HR-4

Model silnikaKUBOTA V2203-M
Moc silnika KM / obr-min45,5 / 2300
Moc silnika kW / obr-min33,4 / 2300
Maksymalny załadunek2500 kg
Waga maszyny2700 kg