Wozidło KUBOTA KC110HR-4

Wozidło KUBOTA KC110HR-4

Mocna, kompaktowa oraz zaprojektowana z myślą o komforcie. To właśnie nowy model wozidła / wywrotki gąsienicowej KUBOTA KC110HR-4, bezkompromisowy i perfekcyjny w swojej klasie.

0 kg
Waga maszyny
0 kg
Maks. ładowność

Główne zalety modelu KC110HR-4

Silnik

Twardy i niezawodny, chłodzony olejem i powietrzem silnik wysokoprężny KUBOTA dostarcza wysoki moment obrotowy. Wysoka moc i oszczędność paliwa to czynniki minimalizujące koszt eksploatacji maszyny. Mniejsza emisja zanieczyszczeń, cichsza praca sprawia iż silnik jest przyjazny środowisku. Całkowicie otwierana maska zapewnia szybki i łatwy dostęp. Oznacza to bezproblemowy serwis jednostki napędowej. 

Komfort i bezpieczeństwo

Mimo kompaktowych rozmiarów wozidło gąsienicowe KUBOTA KC70 to ogromna maksymalna ładowność. 700 kg przewyższa możliwości wielu taczek i oszczędza cenny czas i siłę roboczą na placu budowy.

Dla dodatkowej ochrony maszyna jest standardowo wyposażona w składaną konstrukcje systemu ROPS. Pozwala to na łatwy transport na ciężarówkach, przyczepach i przejazd pod ościeżnicami by pracować wewnątrz budynków bądź pomieszczeń.

Wozidło KUBOTA KC70

Obrotowa łyżka

Rotacja łyżki jest napędzana hydraulicznie przez silnik obrotowy osadzony na obrotowym pierścieniu, który zapewnia płynne, precyzyjne i szybkie obracanie łyżki o 180 °.

Komfort i bezpieczeństwo

Mimo kompaktowych rozmiarów wozidło gąsienicowe KUBOTA KC110HR-4 to ogromna maksymalna ładowność. 1000 kg przewyższa możliwości wielu taczek i oszczędza cenny czas i siłę roboczą na placu budowy.

Dla dodatkowej ochrony maszyna jest standardowo wyposażona w składaną konstrukcje systemu ROPS. Pozwala to na łatwy transport na ciężarówkach, przyczepach i przejazd pod ościeżnicami by pracować wewnątrz budynków bądź pomieszczeń

Wozidło KUBOTA KC110HR-4

Dane techniczne modelu KC110HR-4

Model silnikaKUBOTA D722
Moc silnika KM / obr-min15,7 / 2550
Moc silnika kW / obr-min11,8 / 2550
Maksymalny załadunek (4 wersje)1000 kg
Waga maszyny (4 wersje)960 kg