Menu Zamknij

Minikoparka KUBOTA KX037-4

Minikoparka KUBOTA KX037-4

Minikoparka KUBOTA KX037-4 ( nowość w parku minikoparek KUBOTA ) – to nowa maszyna KUBOTA. Nowy model zastępuje swoją “starszą siostrę” KUBOTA KX101-3. Zmiany w nowym modelu, bardzo dobrze wpływają na całokształt maszyny. Efekt to jeszcze lepiej zorganizowane miejsce pracy w kabinie dla operatora minikoparki – nowo zaprojektowana kabina. Duża moc, komfortowa i łatwa w obsłudze to niektóre z wielu zalet nowej Minikoparki KUBOTA KX037-4.

0 kg
Waga maszyny
0 m
Głębokość kopania

Główne cechy modelu KX037-4

Moc i wydajność

Nowy model minikoparki KX037-4 napędza oryginalny silnik KUBOTA. Oryginalność silnika przekłada się na solidność, moc i niezawodność jednostki napędowej minikoparki. Małe wibracje przy dużej wydajności, ekonomia spalania i wyciszenie jednostki to jedne z kilku zalet jednostki silnikowej. ekstremalnie szybki i bezproblemowy dostęp do komory silnika to kolejne zalety KUBOTA KX037-4. Rutynowa konserwacja jest niezwykle prostą operacją. Pokrywy komory silnika są duże, szeroko się otwierają co powoduje, że serwis ma ułatwiony dostęp do podstawowych elementów silnika w jego komorze.

Minikoparka KUBOTA KX037-4

Komfort pracy

Minikoparka KX037-4 to również całkowice nowa kabina, zaprojektowana tak aby komfort pracy był jak największy. Oszklona kabina, panoramiczne okna zapewniają doskonałą widoczność wokół maszyny. Regulowany, amortyzowany fotel, intuicyjny panel sterowania sprawiają, że praca z minikoparką KX037-4 staje się przyjemnością. Nowy cyfrowy wyświetlacz to pulpit/ekran dotykowy, któy pozwala na szybki i wygodny sposób sterowania maszyną. Kabina spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa ROPS, OPG i TOPS co zapewnia operatorowi najwyższy stopień bezpieczeństwa. Przestrzenna kabina, płaska podłoga w kabinie, powiększone wejście do kabiny, szerokie drzwi ułatwiają szybkie i łatwe wychodzenie i wchodzenie do minikoparki KUBOTA.

Minikoparka KUBOTA KX037-4 kabina

Doskonałośc

Duża moc, komfortowa i łatwa w obsłudze to tylko niektóre zalety minikoparki KUBOTA KX037-4. Dzięki wszechstronności i dużej sile kopania, płynności pracy minikoparka KUBOTA KX037-4 przenosi nas na wyższy poziom standardu. KX037-4 dostarcza nam imponującą siłę kopania łyżki. Potężne i dobrze wyważone ramię i łyżka pozwalają operatorowi bardziej skutecznie wykonywać zadania przed nim postawione. KX037-4 oferuje operatorowi bardzo komfortowe warunki pracy, duża kabina-minimalizuje zmęczenia, amortyzowany, regulowany fotel, płaska podłoga zapewnia więcej miejsca na nogi operatora. Zapewniającą automatyczny dobór biegu do obciążenia i Auto-Idle automatycznie obniżającą obroty silnika do biegu jałowego w przypadku wystąpienia kilkusekundowej bezczynności. To gwarantuje płynniejszą pracę podczas spychania i skręcania, jak i mniejsze zużycie paliwa przy niższym poziomie hałasu i emisji.

Minikoparka KUBOTA KX037-4

Komfort pracy

Bardzo istotną cechą nowego modelu minikoparki KX037-4 jest odwód AUX proporcjonalnie kontrolowany, z zwiększonym przepływem aż o 11% do poprzedniego modelu. Rozwiązanie to sprawia, że operator ma możliwość korzystając tylko z panelu sterowania ( wyświetlacza cyfrowego ), bez użycia narzędzi zaprogramować do pięciu różnych prędkości przepływu oleju hydraulicznego – przypisanego do konkretnego osprzętu zamontowanego na maszynie. Trzeci obwód hydrauliczny zamontowany w minikoparce KX037-4 powoduje, że olej wraca bezpośrednio do zbiornika co powoduje, że przepływa przez zawory regulacyjne. Rozwiązanie to wyeliminowało ryzyko zanieczyszczenia oleju hydraulicznego w układzie.

Minikoparka KUBOTA KX037-4 AUX

Osprzęt dodatkowy

Dane techniczne KX037-4

Model silnika

KUBOTA-Diesel D280-M Di -E4

Pojemność1647 cm3
Moc silnika KM / obr-min24,2 / 2200
Moc silnika kW / obr-min17,8 / 2200
Głębokość kopania3410 mm / –
Wysokość unoszenia*4905 mm / –
Szerokość1550 mm
Wysokość z kabiną2480 mm
Wysokość z zadaszeniem2470 mm
Siła kopiąca łyżki30,0 kN
Siła kopiąca ramienia17,1 kN / –
Przepływ l/min81,4 l/min
max ciśnienie Mpa ( kgf/cm2)24,5 ( 250 )
Maksymalna prędkość jazdy3.0 / 4,6 km/h
Prześwit285 mm
Waga kabina / zadaszenie kg * 3650 / 3480