Menu Zamknij

Ładowarka kołowa KUBOTA R090

Ładowarka kołowa KUBOTA R090

Model ładowarki kołowej KUBOTA R090 to nowy model w gamie maszyn budowlanych japońskiego producenta. Została skonstruowana tak by szybko oraz łatwo wykonać powierzone jej zadanie. Inżynierowie pamiętali również o komforcie i bezpieczeństwie operatora ładowarki kołowej KUBOTA R090. Kabina z maksymalną widocznością, łatwość obsługi nawet dla operatorów zaczynających swoją przygodę z tego typu maszynami.

0 kg
Waga maszyny
0 m3
Pojemność łyżki

Główne zalety modelu R090

Moc i wydajność

Duży zasięg i olbrzymi udźwig zapewniają doskonałą wydajność w szerokim zakresie zadań związanych z ładowaniem. Duży zasięg i możliwość podnoszenia ładunków na duże wysokości ułatwiają wszelkiego rodzaju prace związane z transportem materiałów. Dzięki tym funkcjom można z łatwością załadować samochody ciężarowe, a niezwykle duży zasięg pozwala szybciej i sprawniej korzystać z wideł do palet. potężna siła unoszenia, jaka cechuje modele R070 i R090, pozwala płynnie podnosić i przenosić ciężkie materiały na różnego rodzaju ciężarówki.

Oryginalny silnik KUBOTA

Ładowarka kołowa KUBOTA R090 posiada silnik Kubota z wtryskiem bezpośrednim wyposażony w układ wtrysku wysokociśnieniowego Common Rail (CRS) oraz filtr cząstek stałych (DPF) jest teraz w pełni zgodny z normą Stage-V. Nowy i ulepszony filtr DPF ogranicza nakłady konserwacyjne, co skutkuje zmniejszeniem częstotliwości przeglądów zarówno filtra regeneracyjnego, jak i urządzenia do czyszczenia filtra.

Minikoparka KUBOTA KX060-5 silnik

Kabina zaprojektowana na nowo

Całkowicie zamknięta, oszklona kabina zapewnia użytkownikowi znakomita widoczność w każdej sytuacji oraz warunkach. Możemy kontrolować co dzieje się za maszyną, po obu jej stronach i co najważniejsze, przed maszyną. Prawa szyba jest w pełni otwieralna, co daje gwarancję wentylacji kabiny jak i komunikacji z osobami znajdującymi się na zewnątrz.

Cechy wnętrza ładowarki kołowej KUBOTA R090

 • KLIMATYZACJA (opcja)
 • WYŚWIETLACZ CYFROWY
 • DUŻO MIEJSCA NA STOPY
 • FOTEL Z PEŁNĄ AMORTYZACJĄ
 • KIEROWNICA Z REGULACJĄ NACHYLENIA
 • ODBLASKOWY PAS BEZPIECZEŃSTWA Z ALARMEM
 • REGULOWANA PODPÓRKA POD PRAWY NADGARSTEK 

Serwis i zabezpieczenia

Prostota to sztuka, która cechuje ładowarkę kołową KUBOTA R090. Większe bezpieczeństwo zapewnia system ROPS / FOBS. Przekłada się to bezpośrednio na wydajność i niezawodność maszyny. Łatwą konserwację gwarantuję maska z tyłu maszyny otwierana szeroko. Elementy wymagające rutynowej konserwacji i serwisowania znajdują się w zasięgu ręki, dzięki czemu czynności serwisowe przebiegają szybko i niezwykle łatwo. Panele z prawej i lewej strony z funkcją szybkiego otwierania pozwalają szybko dotrzeć do wlewu paliwa (z prawej strony) i akumulatora (z lewej strony).

Zabezpieczenia i ułatwienia serwisowe

 • NOWE OŚWIETLENIE ROBOCZE LED
 • PROSTY I BEZPIECZNY TRANSPORT
 • SYSTEM ANTYKRADZIEŻOWY KUBOTA
 • CYFROWE WSKAŹNIKI DIAGNOSTYCZNE
 • ODBLASKOWY PAS BEZPIECZEŃSTWA Z ALARMEM

Dane techniczne modelu R090