> Ładowarki kołowe SERIA R > ładowarka KUBOTA R090

Wróć do maszyn

Ładowarka kołowa KUBOTA R090

Ładowarka kołowa KUBOTA R090
0 kg
Waga maszyny
0 m3
Głębokość kopania

Model ładowarki kołowej KUBOTA R090 to nowy model w gamie maszyn budowlanych japońskiego producenta. Została skonstruowana tak by szybko oraz łatwo wykonać powierzone jej zadanie. Inżynierowie pamiętali również o komforcie i bezpieczeństwie operatora ładowarki kołowej KUBOTA R090. Kabina z maksymalną widocznością, łatwość obsługi nawet dla operatorów zaczynających swoją przygodę z tego typu maszynami.

Główne zalety modelu R090

Moc i wydajność

Duży zasięg i olbrzymi udźwig zapewniają doskonałą wydajność w szerokim zakresie zadań związanych z ładowaniem. Duży zasięg i możliwość podnoszenia ładunków na duże wysokości ułatwiają wszelkiego rodzaju prace związane z transportem materiałów. Dzięki tym funkcjom można z łatwością załadować samochody ciężarowe, a niezwykle duży zasięg pozwala szybciej i sprawniej korzystać z wideł do palet. potężna siła unoszenia, jaka cechuje modele R070 i R090, pozwala płynnie podnosić i przenosić ciężkie materiały na różnego rodzaju ciężarówki.

Oryginalny silnik KUBOTA

Ładowarka kołowa KUBOTA R090 posiada silnik Kubota z wtryskiem bezpośrednim wyposażony w układ wtrysku wysokociśnieniowego Common Rail (CRS) oraz filtr cząstek stałych (DPF) jest teraz w pełni zgodny z normą Stage-V. Nowy i ulepszony filtr DPF ogranicza nakłady konserwacyjne, co skutkuje zmniejszeniem częstotliwości przeglądów zarówno filtra regeneracyjnego, jak i urządzenia do czyszczenia filtra.

Wielofunkcyjna dźwignia sterująca

Elementy sterujące wszystkimi głównymi funkcjami ładowarki znajdują się na jednej dźwigni. Jest ona obsługiwana w prosty sposób jedną ręką. 2-stopniowy przełącznik regulacji prędkości pozwala zmienić prędkość w szybki sposób.

Kabina o wysokiej widoczności

W pełni zamknięta, oszklona kabina, zapewnia operatorowi panoramiczny widok na to co dzieję się dookoła ładowarki. Z kabiny dobrze widoczne są końcówki wideł do palet. Przeszklone w całości drzwi i szeroko otwierana szyba zapewniają doskonałą widoczność z lewej i prawej strony, a tylne okno pozwala bez przeszkód obserwować otoczenie podczas cofania.

Całkowicie otwierana prawa szyba

Szyba, która umiejscowiona jest po prawej stronie kabiny można w pełni otworzyć. Poprawia to przepływ powietrza przez kabinę. Poprawią to również komunikację z osobami znajdującymi się na zewnątrz.

Wyświetlacz cyfrowy

Nowy panel cyfrowy jest czytelny i jasny. Dzięki temu w szybki sposób można odczytać wszystkie potrzebne komunikaty o stanie ładowarki KUBOTA. Pełny zestaw wskaźników diagnostycznych automatycznie monitoruje krytyczne parametry pracy maszyny, dzięki czemu operator może skoncentrować się na wykonywanym zadaniu.

Wygoda operatora

Pełnowymiarowy, regulowany fotel z funkcją pełnej amortyzacji zwiększa komfort pracy operatora. Mnóstwo miejsca na stopy, co przekłada się na większy komfort pracy, a to na wydajność podczas długich prac. Istotną funkcjonalnością jest też kierownica z regulacją nachylenia. Jednym ruchem dźwigni można nachylić kierownicę w górę lub w dół, aby ustawić ją w pozycji wygodnej dla kierowcy dowolnej postury, zwiększając tym samym wydajność jego pracy

Serwis i zabezpieczenia

Prostota to sztuka, która cechuje ładowarkę kołową KUBOTA R090. Większe bezpieczeństwo zapewnia system ROPS / FOBS. Przekłada się to bezpośrednio na wydajność i niezawodność maszyny. Łatwą konserwację gwarantuję maska z tyłu maszyny otwierana szeroko. Elementy wymagające rutynowej konserwacji i serwisowania znajdują się w zasięgu ręki, dzięki czemu czynności serwisowe przebiegają szybko i niezwykle łatwo. Panele z prawej i lewej strony z funkcją szybkiego otwierania pozwalają szybko dotrzeć do wlewu paliwa (z prawej strony) i akumulatora (z lewej strony).

Zabezpieczenia i ułatwienia serwisowe

  • NOWE OŚWIETLENIE ROBOCZE LED
  • PROSTY I BEZPIECZNY TRANSPORT
  • SYSTEM ANTYKRADZIEŻOWY KUBOTA
  • CYFROWE WSKAŹNIKI DIAGNOSTYCZNE
  • ODBLASKOWY PAS BEZPIECZEŃSTWA Z ALARMEM

Dane techniczne modelu R090

Galeria ładowarki R090