> Ładowarki kołowe SERIA R > ładowarka KUBOTA R070

Wróć do maszyn

Ładowarka kołowa KUBOTA R070

Ładowarka kołowa KUBOTA R070
0 kg
Waga maszyny
0 m3
Głębokość kopania

Ładowarka kołowa KUBOTA R070 to nowy model i nowe standardy w swojej klasie.  Zaprojektowana przez japońskich inżynierów z myślą o niezawodności, prostocie obsługi i szybkości wykonywania powierzonych zadań. Nie zapomniano również o komforcie i bezpieczeństwie użytkownika. „Świeżo upieczony” operator z łatwością poradzi sobie z obsługą tej maszyny.

Główne zalety modelu R070

Zasięg roboczy

Duży zasięg i możliwość podnoszenia ładunków na duże wysokości ułatwiają
wszelkiego rodzaju prace związane z transportem materiałów. Dzięki tym funkcjom można z łatwością załadować samochody ciężarowe, a niezwykle duży zasięg pozwala szybciej i sprawniej korzystać z wideł do palet.

Udźwig

Potężna siła unoszenia, jaka cechuje modele R070 i R090, pozwala płynnie podnosić i przenosić ciężkie materiały na różnego rodzaju ciężarówki.

Kabina o wysokiej widoczności

Całkowicie zamknięta, szklana kabina o wysokiej widoczności zapewnia operatorowi panoramiczny widok na otoczenie zewnętrzne oraz dobrą widoczność końcówek wideł do palet z fotela kierowcy. Przeszklone w całości drzwi i szeroko otwierana szyba zapewniają doskonałą widoczność z lewej i prawej strony, a tylne okno pozwala bez przeszkód obserwować otoczenie podczas cofania.

Całkowicie otwierana prawa szyba

Szyba, która umiejscowiona jest po prawej stronie kabiny można w pełni otworzyć. Poprawia to przepływ powietrza przez kabinę. Poprawią to również komunikację z osobami znajdującymi się na zewnątrz.

Wyświetlacz cyfrowy

Nowy panel cyfrowy jest czytelny i jasny. Dzięki temu w szybki sposób można odczytać wszystkie potrzebne komunikaty o stanie ładowarki KUBOTA. Pełny zestaw wskaźników diagnostycznych automatycznie monitoruje krytyczne parametry pracy maszyny, dzięki czemu operator może skoncentrować się na wykonywanym zadaniu.

Wygoda operatora

Pełnowymiarowy, regulowany fotel z funkcją pełnej amortyzacji zwiększa komfort pracy operatora. Mnóstwo miejsca na stopy, co przekłada się na większy komfort pracy, a to na wydajność podczas długich prac. Istotną funkcjonalnością jest też kierownica z regulacją nachylenia. Jednym ruchem dźwigni można nachylić kierownicę w górę lub w dół, aby ustawić ją w pozycji wygodnej dla kierowcy dowolnej postury, zwiększając tym samym wydajność jego pracy

Wielofunkcyjna dźwignia sterująca

Elementy sterujące wszystkimi głównymi funkcjami ładowarki znajdują się na jednej dźwigni. Jest ona obsługiwana w prosty sposób jedną ręką. 2-stopniowy przełącznik regulacji prędkości pozwala zmienić prędkość w szybki sposób.

Moc i wydajność

Wygodna i bezpieczna kabina w spełnia wymogi systemów ROPS / FOBS. W kabinie jest cicho, nie ma wibracji podczas jazdy, operator ma do dyspozycji regulowany i amortyzowany fotel. Spełnia wszystkie wymagania stawiane nowoczesnej maszynie, ładowarka zapewnia wysoki poziom zwału. Dzięki konstrukcji Kubota umożliwiającej obrót ramienia / ruch równoległy, podczas transportowania załadowanej palety za pomocą wideł do palet ładunek spoczywa prosto i stabilnie nawet w trakcie podnoszenia lub opuszczania ramienia podnośnikowego.

Dane techniczne modelu R070

Galeria ładowarki R070