Menu Zamknij

Ładowarka kołowa KUBOTA R070

ładowarka kołowa KUBOTA R070

Ładowarka kołowa KUBOTA R070 to nowy model i nowe standardy w swojej klasie.  Zaprojektowana przez japońskich inżynierów z myślą o niezawodności, prostocie obsługi i szybkości wykonywania powierzonych zadań. Nie zapomniano również o komforcie i bezpieczeństwie użytkownika. „Świeżo upieczony” operator z łatwością poradzi sobie z obsługą tej maszyny.

0 kg
Waga maszyny
0 m3
Pojemność łyżki

Główne zalety modelu R070

Zasięg roboczy

Duży zasięg i możliwość podnoszenia ładunków na duże wysokości ułatwiają
wszelkiego rodzaju prace związane z transportem materiałów. Dzięki tym funkcjom można z łatwością załadować samochody ciężarowe, a niezwykle duży zasięg pozwala szybciej i sprawniej korzystać z wideł do palet.

Udźwig

Potężna siła unoszenia, jaka cechuje modele R070 i R090, pozwala płynnie podnosić i przenosić ciężkie materiały na różnego rodzaju ciężarówki.

Komfort pracy

Całkowicie zamknięta, szklana kabina o wysokiej widoczności zapewnia operatorowi panoramiczny widok na otoczenie zewnętrzne oraz dobrą widoczność końcówek wideł do palet z fotela kierowcy. Przeszklone w całości drzwi i szeroko otwierana szyba zapewniają doskonałą widoczność z lewej i prawej strony, a tylne okno pozwala bez przeszkód obserwować otoczenie podczas cofania.

Moc i wydajność

Wygodna i bezpieczna kabina w spełnia wymogi systemów ROPS / FOBS. W kabinie jest cicho, nie ma wibracji podczas jazdy, operator ma do dyspozycji regulowany i amortyzowany fotel. Spełnia wszystkie wymagania stawiane nowoczesnej maszynie, ładowarka zapewnia wysoki poziom zwału. Dzięki konstrukcji Kubota umożliwiającej obrót ramienia / ruch równoległy, podczas transportowania załadowanej palety za pomocą wideł do palet ładunek spoczywa prosto i stabilnie nawet w trakcie podnoszenia lub opuszczania ramienia podnośnikowego.

ładowarka KUBOTA R070 tył

Dane techniczne modelu R070